OMS DIESEL SYSTEMS


Firmamız 1986 yılında yan sanayi firması olarak iş hayatına atıldı.

1990’lı yıllarda dünya pazarında dizel yakıtlı pompa enjeksiyon sistemleri konusunda dünyaca tanınan bir firmanın İZMİR fabrikasına fason üretimler yaparak dizel sistemler konusunda tecrübe kazandı.

Bu tecrübesini 1999 yılında OMS Otomotiv sanayi ve ticaret Limited Şirketini kurarak, dizel yakıt sistemlerinde özellikle DPA ve VE tipi yıldız pompa parçaları yüksek kalite ile üreterek OMS markası altında pazara sunmuştur.

2007 yılında zaman içinde değişen dizel yakıt sistemleri için (common rail enjektörler) valf setleri üretmeye başlamıştır.

Bu üretimle beraber common rail enjektörlerin montajı ve kalibrasyonu kolaylaştırıcı pratik aletleri pazara sunmuştur.

2012 yılında, hassas, yüksek teknoloji taşlama makinelerine yatırım yaparak ürün kalitesini daha üst seviyelere çıkartarak common rail valf setleri ve birim pompa valfleri üretimine başlamıştır.

Firmamız KONFÜÇYÜS'un "Küçük Avantajların Peşinden Koşarken, Büyük Başarılardan Olabilirsiniz." sözünü kendisine ilke edinmiş.

Bu ilkeyi ürün kalitesine yansıtmaya çalışmaktadır.

Hedeflerimiz; her yeni partinin, bir önceki partiden daha kaliteli üretilmesine çalışmak, bunu sağlamak için de farklı hammadde ve kaplamaları çekinmeden deneyerek sektörün ihtiyacı olan yeni ürünleri yüksek kalite ve standartlarda üretmektir. Daha kaliteli ürün elde etmek için, üretime devam ettiğimiz sürece yeniliklere açık olarak çalışacağız.

OMS DIESEL SYSTEMS

Phone:
0 (232) 237 32 65
Fax:
0 (232) 237 32 65
Address:
10028 SOKAK NO:10 A.O.S.B
Izmir / TÜRKİYE


design by Mine YAVUZ | 2017